Koralla loader

З давніх давен українські жінки славились своєю майстерністю. Протягом століть вони створювали та вдосконалювали колоритні орнаменти своїх областей. А розшиті цими барвистими узорами сорочки та рушники ставали справжніми оберегами для їхніх власників.

Сьогодні фірма “Коралла” пропунує Вам сучасні дизайни українських сорочок, в яких поєднанні вікові традиції та здобутки сьогодення. Широкий вибір жіночих, чоловічих та дитячих сорочок допоможе Вам створити унікальний образ. А великодні та весільні рушники прикрасять Ваше свято.

Для нас якість товару завжди займає перше місце. Ми слідкуємо за процесом виробництва, аби Ви отримували найкраще.

Фірма “Коралла” пропонуємо практичну та зручну у повсякденному використанні тканину. У вас не викнене проблем під час покрою, оскільки тканина не мнеться та не затягується. Вона достатньо міцна для бісеру, не змінює з часом колір, а у спеку та на сонці не парить, та пропускає достатню кількість повітря.

Якість друку є дуже високою – Ви з легкістю зможете розібрати кожен окремий символ та відрізнити його від іншого. У Вас не виникне труднощів у процесі вишивання, адже якісна інструкція допоможе вам у цьому. А стильна упаковка зробить сорочку чудовим подарунком.

Отож, розшийте свою сорочку чи рушник кольоровими, барвистими намистинками та отримайте справжній шедевр, який ви створили своїми руками.